penktadienis

Vakarienė

Šiandien be tikslo klaidžiodama internetuose aptikau štai ką:


ir pagriebusi pirmą po ranka pasitaikiusį lapelį iškart ėmiau braižyti, planuoti, dėlioti... Aišku, sąrašas gavosi gerokai ilgesnis, ir tikrai sunku buvo atrinkti tuos septynis, bet šiai dienai galutinis variantas yra toks:

1. Matt Berninger (The National)
2. Salvador Dali
3. Jeff Buckley
4. Alessandro Baricco
5. Tom Waits
6. Paavo Lötjönen (Apocalyptica)
7. Eicca Toppinen (Apocalyptica)

Aišku, jei kiek pasispaustumėm, būtų galima pristumti kėdę ir Rimui Burokui. Kodėl toks pasirinkimas -- hah. Čia spėju gautųsi viena tų vakarienių, kur suvartojama dešimtys vyno butelių besikalbant apie viską ir nieką. O ir žmonės tokie, kurie turi ką papasakoti. Nė neįsivaizduoju, kuo ta vakarienė virstų turint Salvadorą Dali prie stalo (o dar pasodintą prie M. Berninger'io), bet tiesiog negalėjau atsispirti. Jeff Buckley sąraše dėl to, kad labai daug visokių klausimų jam turiu + jis juk atsineštų gitarą. A. Baricco - nes kuo daugiau jo knygų skaitau, tuo labiau norisi jose gyventi. Tom Waits -- taip ir matau jį, ateinantį su baltu triušiu (kvietime paprašyčiau, kad atsineštų!), kuris paskui ropinėtų po stalu (arba ant jo :D). Paavo su Eicca - tik kažkurį vieną kviestis būtų nei šis, nei tas. Tad čia kad jiems liūdna nebūtų :D
Vakarienės afterparty turbūt vyktų prie kampe stovinčio pianino, kur Tom Waits'as galėtų traukti the piano has been drinking, not me. Gal net prikalbinčiau Buckley pakoverinti Dylano If you see her, say hello. Baricco gal pasakotų dar neužrašytas istorijas apie jūrą, o Dali trumpam išvestų pasivaikščioti savo skruzdėdą.
Ir vynas vynas, ir kava kava. Ir dūmai cigarečių.
Taip ir skamba Morrison'o žodžiai mintyse -- Where are the feasts we were promised? / Where is the wine / The New Wine / Dying on the vine.

O ką tokiai vakarienei kviestumėtės jūs? Kaip visus susodintumėt? Pasidalinkit savo planais :))

Komentarų nėra: