pirmadienis

The Burning House

Turbūt daugelis iš jūsų esate girdėję apie projektą The Burning House. O idėja jo gan paprasta -- kokius daiktus bandytumėte išsinešti iš degančio namo? Kaip kad teigia projekto aprašymas, it's a conflict between what's practical, valuable and sentimental. What you would take reflects your interests, background and priorities. 
Anksčiau kartkartėm peržiūrėdavau tas nuotraukas, kurias žmonės siunčia iš įvairiausių pasaulio kampelių. O visai neseniai sugalvojau, kad reikia ir man pamėginti. Ir išties tai buvo išbandymas pačiai sau -- juk gaisro atveju nėra kada galvoti, reikia tiesiog veikti. Todėl nustačiau žadintuvą pusei minutės ir iki jam suskambant bandžiau į vieną krūvą sunešti kuo daugiau daiktų, iš esmės neturėdama jokio prieš tai apgalvoto plano. Ir gavosi štai kas:


daiktų sąrašą galima rasti č i a

Manau, grįžus vasarai į Lietuvą reikės šį eksperimentą pakartoti. Žinoma, ten neturiu gitaros ir panašiai, bet užtat yra krūvos knygų, mielų smulkmenų ir šuo :))

7 komentarai:

mėlyna avis rašė...

ką paskutinį kartą grojai?

Greta rašė...

pavienius bliuzo gabaliukus ir šitą: https://www.youtube.com/watch?v=zYwCmcB0XMw

Ruth rašė...

Kada tave The National koncerto džiaugsmas ištinka?

Greta rašė...

mm vasarop, birželio 4 :>

Ruth rašė...

Mane ištiks, berods, birželio 9. Vėl. Labai tuo džiaugiuosi. Ir džiaugiuosi už visus kitus koncertų lankytojus pasaulyje.

Greta rašė...

ah, kelintąkart jau juos matysi? :))

Ruth rašė...

4. Keturi labai geras skaičius, manau.