pirmadienis

sekmadieniaujant. perfume genius

... ... ... ... ... ... ... ... ...
dienas, kai pavyksta atrasti muziką, paliečiančią kone visas įmanomas prasmes, reikėtų apsibraukti kalendoriuj. raudonai raudonai.
pas perfume genius lyg ir netiesiogiai, bet atvedė the national su dainos learning koveriu. po kiek laiko perklausius originalą, norėjosi pabandyti ką nors daugiau. taigi, viskas baigėsi tuo, kad vakarą praleidau be paliovos klausydamasi tų dviejų albumų, negalėdama išjungti, negalėdama atsigrožėti ir atsigėrėti.
perfume genius - tai mike hadreas, sėdintis prie savo pianino. jo dainos - kažkas tarp ambient ir indie, labai eksperimentinės ir, kaip last.fm rašo - fragile, yet brutally honest. savo liūdesiais kartkartėm labai primena keaton henson.
... ... ... ... ... ... ... ... ...
p e n k i
s e p t y n i

1 normal song. nes tiesiog. taip trapu, taip jauku, taip žiemiška. lyg pirmas sniegas, lyg bandymas tas snaiges lūpom surinkti
2 17. ši dabar kas vakarą prieš einant miegoti groja. nežinau, ar vietoj lopšinės, ar tiesiog tam, kad kiekvieną kartą užlūžtų balsas niūniuojant i am done, i am done with it / don't sing me that song / it will only prolong / this.
3 gay angels. vienas iš tų kūrinių, kurie su savo tamsa kartu nešasi ir trupinėlį šviesos.
4 lookout, lookout. šioje labai žavi pianinas. o įrašas iš koncerto gal net stipriau ir labiau.
5 all waters. vos dvi minutės, o kiek į jas sutalpinta, kone pusė visatos.
6 dark parts. skambesiu - bene pozityviausia perfume genius daina. kita vertus, tekstas eilinįkart priverčia stabtelt -- the hands of god were bigger than grandpa's eyes / but he's long gone.
7 learning. negaliu jos neįterpti į šį sąrašą (nors jau buvau beveik įrašiusi čia mr. peterson).
... ... ... ... ... ... ... ... ...
truputėlį informacijos apie atlikėją ir apie kiekvieną dainą jo pačio žodžiais galima pasiskaityti č i a

Komentarų nėra: