šeštadienis

~~~

atrodo, pagaliau supratau, ką brianas turėjo omeny sakydamas you love the song, but not the singer.

hm. buvo tiek minčių, vertų užrašymo, o dabar - -. na ką gi. reikia rimtai pasidaryti to-do-list paskutinėms 33-ims šių metų dienoms.

šiandien galutinai įsitikinau, kad kiekvienas iš mūsų turi po slaptą gyvenimą, apie kurį niekam niekam nė pusės žodžio. įdomu, kiek kartų tuose slaptuose gyvenimuose imam ir prasilenkiam su iki skausmo pažįstamais, artimais ir tolimais, to nė nenumanydami. ir kas galėjo pagalvoti

grįžtu prie savo (bet ne mano) poezijos naktimis. ir šimtus kartų skaitytam eilėrašty kažin koks menkas naujas atradimas dar priverčia nutilti. sapnavau, kad rašiau, ir pirmoji eilutė buvo mano dievas gyvena rugių kalne (šiaip turėjo būt rugiagėlių kalnas, bet tas keistas minimalizmas jau užsiaugino medį mano pasąmonėj). sako, if the writer falls in love with you, you can never die. o jeigu jis savo (tavęs) juodraščius sumeta į židinį, kad ugnis greičiau įsiliepsnotų? iš dulkių į dulkes. ironiška tik tai, kad kažkada mano telefono numerį išsisaugojo kaip "ugnis languos". tiek to buvimo.

man patinka stebėti žmones poezijos skaitymuose.
tada sprindžiais gali išmatuoti kiekvieno žvilgsnį.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

tikiuosi, kitą savaitę atkeliaus užsakytos knygos. ir gal - vienas kitas laiškas.
kambarys mirga nuo neramių žvakių liepsnų ir spalvotų lempučių, kvepia mandarinais ir vanile, o šių metų kalėdinė daina aiški iki skausmo.
keistas noras būti šiek tiek geresniam prieš uždarant duris.

how do you bust the clouds?
grass on your back been hanging in the air

i wanna scope you out
i wanna touch your mouth when you're up there

visiems, (dar) priveriantiems langus, -
linkėjimai. vėjas

Komentarų nėra: