pirmadienis

dark side of the moon

žinot, keista. bėgant paskutinėms pamokoms mokykloje, galvojom - po egzaminų sesijos ir išleistuvių mums reikės kelių mėnesių, kad atsigautumėm nuo visko. norėjom atostogų, kurios tęstųsi iki begalybės. žinot, keista. nes atostogos (bent jau man) pradeda įkyrėti. pasiekiau tokį lygį, kai nieko nebenoriu veikt. jau net nebesakau sau - nėra jausmo šiandien, nes žinau, kad tai tektų daryt kiekvienąsyk vos papusryčiavus. nėra įkvėpimo daryti ką nors, kas nėra šuns vedžiojimas, kavos gėrimas, ėjimas miegot lygiai trečią valandą nakties (ryto?).
-aš tik tikrinu pašto dėžutę.
-tik skaičiuoju dienas iki liepos 30, nes pagaliau bus aiškus verdiktas ir žinosiu, į kurią europos pusę trauksiu su lagaminais ir gitara (pick me, pick me, pick me, denmark!).
-aš tik paimu į rankas lūpinę armonikėlę, pagroju gamą (švariai!) ir šiek tiek pabliuzuoju, kai nieko nebūna namie.
-keliuosi dažniausiai 11:32, nes visada išjungiu žadintuvą.
-nekyla ranka net skaityti. ypač prozą. ir ypač romanus.
-gyvenu intensyvų gyvenimą sapnuose.
-vėl tikrinu pašto dėžutę.
-žiūriu equals three epizodus, nes ray william johnson yra pastarųjų dienų atradimas.
-beveik neklausau muzikos.
peržiūrėjus tokį sąrašą norisi paklaust - čia tikrai aš?.. get a life! laukiu rudens. laukiu net rugpjūčio vidurio, kai galėsiu pagaliau dingt iš šios šalies ir oh-my-james-hetfield lietuva vien dėl manęs per metus neteks 10.000 lt! sprūsta žodis iš f raidės, kai per žinias išgirsti, jog jauni žmonės yra skatinami pasilikti (kaip???), kad mokėtų mokesčius. bet ką jau čia. stebuklų šalis.
----------
-----------
----------
-----------
gyvenimą pradedu tuo, kad ką tik susitvarkiau savo darbų nuotraukų albumą.

Komentarų nėra: