trečiadienis

tai kaip skaityt baltą drobulę, kai jos nė vienoj bibliotekoj neįmanoma rast? išvada viena: neskaityti. ačiū, taip ir darysiu!

8 komentarai:

Nešališka stebėtoja rašė...

Skaityk. Nepraleisk tokios progos vien todėl, kad nėra bibliotekoj :)
Tu tikrai ką nors sugalvosi.

Greta. rašė...

Na, skaityt tos knygos kompiuterio ekrane neturiu nei laiko, nei noro gadint akis. O ir šiaip, kam man to reikia? Parulskis gerai yra pasakęs - mokyklinė literatūra neduoda žmogui nieko gero.

Karolina. rašė...

Klysti Greta, oi kaip klysti.Ir Parulskis klysta šitaip sakydamas, neklausyk tu jo.
O perpratus Škėmos subtilybes, ta knyga tikrai nuostabi, tik reik mokėt gerai ją skaityt!

Greta. rašė...

Na, bus matyt. Skaityt - šiaip ar taip - būsiu/esu priversta.

Auksė rašė...

Parulskiu pasitikiu labiau nei literatūros programa. nei vienoje privalomoje knygoje nemačiau nieko kas mane bent jau sudomintų labiau nei tai ką mėgstu skaityti. skaitymas savo malonumui duoda tai, kad pats formuoji savo skonį, atsirenki mėgiamus rašytojus ir pan. o privalomoje knyga gali patikti tik tdl, kad buvo kažko truputį įdomiau nei ankstesnėj... bet čia tik subjektyvus pastebėjimas.
p.s. gal padės bent truputį http://arijus.info/2010/01/771 :)))

Mėnulių alėja rašė...

Jau "Baltą drobulę" perskaityti tikrai verta. :) Tai padariau net du kartus. Ir... verta. :)

Greta. rašė...

Pritariu Auksei. Ką padarysi, esu toks žmogus, kuris kreivai žiūri į programinę literatūrą jau vien todėl, kad ji yra primetama. Ir dabar taip gaila, kai ant stalo guli Trys sekundės dangaus, o laiką turiu leist apsikabinusi Škėmą. Po vakar dienos šešių lapų (kadangi mano knygos variantas nupiratautas iš interneto ir spausdintas) suėmė žiaurus noras miegot. Visai kaip skaitant Altorių šešėly. :D

Auksė rašė...

High five, bro! ;D