šeštadienis

Dainuosiu!

Šypsenašypsenašypsena stovint prie kasos. Šypsenašypsenašypsena apžiūrint vietas. Jaudulysbetvistiekšypsenašypsenašypsena užlūžus sistemai. Šypsenašypsena laukiant, kol viskas persikraus. Šypsenašypsenašypsena, kai kompiuteris ima normaliai veikt. Šypsenašypsenašypsenašypsena pamačius, kaip ant rožinio (!!!) popierėlio ima rastis raidės. Šypsenašypsenašypsenašypsenašypsenašypsena tam popierėliui atsidūrus mano rankose!! Šypsenašypsenašypsenašypsenašypsenašypsenašypsenašypsenašypsena, kai ėmiau suvokt, jog svajonės pildosi, jog žodyje neįmanoma galiu nubraukt pirmas dvi raides. Jaudulys. Besikaupiančios ašaros. Atšalę delnai. Blizgančios akys. Ūžesys aplinkui. Ir tik šypsenašypsenašypsenašypsenašypsenašypsenašyp....

  Beliko savo senus senus gerokai pagyvenusius pilkus kerzus papuošt naujais batraiščiais ir Hetfield'ui pasakius Oh yeah? iš visų visų plaučių išrėkt YEAAAHHH!!!!!!!!.. Šypsena! Šypsena!! Šypsena!!!

3 komentarai:

Augustė rašė...

WOW! Sveikinimai. Prisidedu prie šypsenų ir jau pradedu linkėt gero koncerto. O kad jis toks bus tai niekas ir neabejoja :)

Juste_08 rašė...

Labai labai už tave džiaugiuosi:)
manau tikrai na ką čia manau tikrai nerealiai praleisi laiką:)

Greta. rašė...

Ačiū ačiū ačiū. Reikia pradėt mokytis dainų žodžius, nes žadu namo grįžt be balso :D