sekmadienis

Come as you are.

Šiandien užverčiau paskutinius Kurt Cobain Journals puslapius ir mąstau, ar esu kada nusipirkusi knygą, kuri būtų vertingesnė už šią. Nemanau. Prieš akis matau krūvą minčių, išrašytų iš tų dviejų šimtų devyniasdešimt keturių puslapių. Ir kiekvienas žodis toks brangus, toks reikšmingas, toks ypatingas. Rodos, išbrauktum vos vieną iš jų ir viskas imtų atrodyti dirbtina, viskas sugriūtų taip, kaip sugriuvo didelis kortų namelis Nick Cave veikale. Visa ironija, sarkazmas, skausmas bei sunkumai parodo, jog tas žmogus, savo aqua blue Fenderį pavadinęs Jagstang, ir tebuvo tiesiog žmogus. Jausmas, apimantis perskaičius visus sakinius, kuriuos prieš daug nesvarbaus laiko Kurtas suguldė į tuos sąsiuvinius, būna toks, kad tiesiog sėdi ir nežinai, ką pasakyt. Jautiesi gerai, bet kažkas smelkiasi į vidų, kažkokios liūdesio bangos. Girdi, kaip viename dainos įraše jo kimus balsas pasako Cover your hair and your eyes then, klausai, kaip jis groja Where did you sleep last night, ir žinai, jog ateity vis tiek nuvažiuosi į JAV, nusigausi į Vašingtono valstiją, susirasi tokią vietą kaip Viretta Park ir kur nors, kur tik bus įmanoma, užrašysi Kurto žodžius: Art is expression. In expression you need 100% full freedom. Tada dar pridėsi Rest in peace, Kurt, pasirašysi ir nusišypsosi prisiminęs jo rašytą Punk Rock Opera. Hm, jei yra norinčių paskaityt tą punk rock'o operą, rašykit man į el.paštą cloudmaker50@gmail.com ir atsiųsiu jums tris nuotraukas pačio Cobain'o rašysenos.

5 komentarai:

žilvija rašė...

hm.nepamirsk,kad dar turim nuwaryt i Titaniko muzieju :o

Augustė rašė...

Pamenu kaip pusvalandį tą knygą pravarčiau knygyne... Sveikinu, turėjus galimybę ją perskaityt. (O tai padarei laaaabai greitai). Kaip suprantu, buvo verta. :)

Cloud. rašė...

Skaičiau ją tris dienas, kasdien po šimtą puslapių ir tik grojant Nirvanai. Buvo jėga. Vartau ją kasdien, ir nežinau, ar kada nustosiu tai daryt. :)

Dojitoku. rašė...

Galima sužinot kur pirkai knygą? :) Ir kiek ji kainuoja?

Cloud. rašė...

Baltose lankose palieki apie aštuoniasdešimt litukų ir ji - tavo.