ketvirtadienis

That blows through our trees.

Saulėta saulėta diena. Įkvėptas šaltis į plaučius ir kiek surakintos balso stygos. Michael Pitt vokalas kairėj ausy, o dešinėj — tas Angeliškas juokas. Vat taip vat. Šiąnakt bus žvaigždžių.

8 komentarai:

TroubleSome ♥ rašė...

Labas,

Apleido muzos ar shiaip darbais uzsivertus ir ranka prie pieshtuko nekyla?

O kaip tavo spalvotas pasaulis sukasi?

Miss you sometimes..

Cloud.* rašė...

Mūzų yra. Ir jos dažnai apsireiškia. Tik kad laiko stoka, o ir šiaip, dabar grojimui visą laiką beveik atiduodu, nors vienas pirštas jau grasint bando, kad tuoj nebenorės stygų liest.

O pasaulis.. Pasaulis sukasi. Paskutiniu metu jis apipintas Nirvaniškais ritmais arba Michael Pitt vokalais. Naktys gražesnės tapo. Tik žvaigždžių mažoka. Bet šiaip viskas gerai. Lyg ir. O kaip tu laikaisi.? Dangus vis dar nevertas, kad į jį žiūrėtum.?

TroubleSome ♥ rašė...

Ak taip, tas nuostabus gitaros skambesys, leidziantis pakilti ir sklesti dangaus zydryne svelniai glostomai vejo..damn :)

Dangus man yra tikslai, svajones..tolimi ir neapciuopiami dalykai, retkarciais uzmetu i ji savo melynas akis, pamastau truputi, ir vel nudelbiu jas i balta popieriaus lapa.

Gyvenu gerai, zinoma yra smulkmenu kurias butu galima isimti is to gyvenimo, arba pakeisti spalvingesnemis, taciau ne viskas priklauso nuo mano noru, ten prisitaikyti ir gyventi toliau :)

Pries desimtmeti dangus budavo zvaigzdetas..dabar dziaugies jei viena kita pamatai, tada tik stebedavausi jomis, nes ju buvo tiek daug, dabar dziaugiuosi rades, nes ju beliko tiek nedaug.

May them always be with you..my dear..

Cloud.* rašė...

Aha, žvaigždes sunku pagaut. Nors kažkada mačiau jų žiburiukus pro lango plyšį.. :)

TroubleSome ♥ rašė...

Tai linkiu ir šiąnakt vieną ar kelias užtikt šviečiančias nuo Kauno pusės, sleep well ;)

Cloud.* rašė...

Neradau tokių šiąnakt.. :)

TroubleSome ♥ rašė...

Why not? :(

Cloud.* rašė...

Kad rasčiau, reiktų prasklaidyt debesis. :)