antradienis

Quarter past wonderful.

Keturi šimtai trisdešimt devintas puslapis:
Kelionė praėjo neįtikėtinai smagiai. Spontaniškai, be jokių rūpesčių, greitai ir linksmai. Išskridome vienai nakčiai po pietų, o devintą vakaro jau vaikštinėjome po senamiesčio aikštę. Toji gruodžio naktis pasitaikė labai šalta, tačiau giedra ir rami. Norėdami sušilti rankas, nusipirkome karšto šokolado. Aplankėme šv. Nikolo katedrą ir bučiavomės ant Čarlzo tilto. Tuojau po dešimtos valandos sužiurome aukštyn į dangų, nes kažkas nutiko. Iš pradžių net nesupratau, tačiau greitai paaiškėjo, kad iš dangaus švelniai ir neskubėdamos leidžiasi snaigės. Mudu juokėmės, tačiau Liza juokėsi kažkaip ypatingai. Tada ir toptelėjo galvon — juk tai pirmas kartas, kai mergina mato sniegą. Čia. Dabar. Labai nustebau. Štai, kur ją atvedė žodis Taip. Štai, ką padovanojo. Sniegą gražiausiame pasaulio mieste.
Nesupykite, bet pasakysiu, kad tai tikrai buvo tobula.
/Danny Wallace „Jis sako Taip!“/
---------------------------------------------------------
Iš tiesų tai ta knyga įkvepia. Ypač paskutiniai skyriai. Kaip rašė pats autorius, mums nebūtina sakyti Taip vyrukams, siūlantiems užvožti per nosį ar Taip psichotropinėms proto bomboms. Užtenka pasakyti Taip nedideliems dalykams. Taip draugui. Taip nepažįstamiems. Taip sau. Taip gyvenimui. Ir nors galbūt nežymiai, bet tas žodis dabar dažniau skamba iš mano lūpų. O ko daugiau ir reikia, kai sieloj tiek laimės telpa. Na, nebent dar galybės galybės Placebo vakarų, kurie viršytų šešių valandų limitą. :) Ir viršys kada nors. Taip.? :)
---------------------------------------------------------
Šiandien gavau pirmąjį meilės laišką per visą savo gyvenimą. :D

6 komentarai:

Aurimas Nov rašė...

Kokios draugės. :) Ajej vajej. :)
Taip taip taip Taip TAIP taip Taip TAIP TAIP taip Placebo vakarams, Angele. :) Labai tinkamas žodis išreikšti, kokie jie bus nuostabūs. Tereikia pasakyti Taip. :)
Taip taip taip. Saulei. Mėnuliui. Ir dangui. Ir Pasakoms. Ir tau. Ir man. Taip. :))

Cloud.* rašė...

Draugės draugės. :)
Kada darom kitą Placebo vakarą.? (wasntme)

Augustė rašė...

Žmonės išties per dažnai kartoja žodelį NE. Reiktų pasimokyt iš tokių knygų.:)

Aurimas Nov rašė...

Galim susitart ir kitomis priemonėmis. :) Bet kad darom, tai faktas. :)

žilvija rašė...

O kuo tos drauges negeros? :D

Aurimas Nov rašė...

Tu ir pasakyk, Žilvija. :)