trečiadienis

Iiiiiiir be gėlyčių. :D

Pagaliau galiu kvėpuot. Pagrindiniai savaitės darbai įveikti ir liko tik ištverti rytdieną su dviem kontroliniais. Vat Pirmadienį atsiskaitinėjom lietuvių kalbėjimą. Baisiausia mum nustojus kalbėt buvo tai, kad galėjom išgirst va tai: „Yra blogai. Blogai vaikiuk. Ne į temą pakalbėjai. Galiu tau rašyt tik stiprų trejetą. Sėskis. “ :D Bet taip nebuvo. Pradrebėjau iki ketvirtos pamokos ir tada, kai išgirdau, kad man teks eit antrai, bandžiau ramint save ir negalvot, kad darau blogai. Ir beveik padėjo (nod). Kai atsisėdau prieš panašiai dvidešimt veidų net nežinojau, kur dėt žvilgsnį, kad nepamirščiau, ko čia atėjau. Ir po trumpos įžangos viskas buvo taip gerai ir taip šauniai, kad net nepastebėjau, kaip pradėjau vardint pabaigos išvadas. Atsistojusi nesakiau „Noriu dar“, bet mane labai džiugina tas stiprus dešimtukas už tiek baimės virpuliukų. Dabar kažkodėl dar labiau pasitikiu savimi. Taip. Savaitgalį nupiešiau kvietimą į Saulėgrįžą:
Pirmadienį kovojau su anglų plakatu, kuriame turėjau išdėliot įžymių žvaigždžių karikatūras. Baigiau dirbt panašiai pirmą nakties. Jėėė. Pabaigiau jį per dailę. Mokytoja buvo nelabai patenkinta, kad užsiimu ne tuo, kuo turėčiau, bet ji neturėjo pasirinkimo. :D vat. Štai du to plakato momentai, kurie man labiausiai patinka:
Kątik užbaigiau projektą apie poreikius pilietiniam ugdymui. Rytoj per nesančią kūno kultūrą išsispręsim fizikos kontrolinuko atsakymus, tada parašysim matematiką, parašysim fiziką, parašysim anglų ir namooo. O penktadienis bus toks lengvas ir pilnas juoko bei keptų obuolių (mm). Žilvija, nepamiršk — 22:51. :D :D :D
Taip. Šiandien vėl galėsiu leist sau paskaityt prieš miegą (mm). Ir kaip aš laukiu, kai pirmadienį ryte nubudusi galėsiu apsiverst ant kito šono ir toliau skęst sapnų kamuoliuose. :)

2 komentarai:

žilvija rašė...

Ah.Nepamirsiu tikrai.:D
Iiiiirrr be gėlyčiuuuu :DD

just rašė...

tokia užsiėmusi, nusipelnei poilsio :)