sekmadienis

Deep.

Perskaičiau Hamletą. Šauni poezijos dozė. Tik buvau nustebinta, kad Šekspyras savo kūrinyje naudoja tokį žodį kaip kekšė ir, sakyčiau, netgi itin dažnai ( „Šalin, Fortūna! Kekše tu!“). Na, bet galimas variantas, kad šaunūs mūsų Lietuvos vertėjai patys pagražino Hamletą su tokiais išsireiškimas, mat žinot — jiem kartais nesirimuoja. :D Na, bet nesvarbu. Kai užbaigiau skaityti, vos ne visą vakarą galvojau eiliuotai. :D Vat. Šiandien pradėsiu Dansu Dansu Dansu. Kadangi ant šios knygos viršelio puikuojasi ženkliukas Savaitgalio Knyga, manyčiau turėtų greitai praeit laikas su ja. Truputį pasiknisau po praeitį. Kartais reikia, bet ne per dažnai ir ne per daug. Susiradau kelių dainų akordus. Ir apie dvi valandas mokiausi. Smagu. Ypač kai dainos artimos sielai. O vėliau atradau dainininkę, kuri nuo pirmų akordų apkabino ir nepaleido iki dabar. Jos muzika... Jos muzika nepakartojima. Nors esu labiau linkusi prie grupių ir atlikėjų su vyrišku vokalu, tačiau ji su savo energija ir pianino skambesiu užbūrė. Pasidalinsiu trupučiu jos muzikos. Visiems iki kaulų smegenų žinoma Nirvanos daina Smells Like A Teen Spirit puikiai įkūnyta į Tori Amos balsą. Mėgaukitės.: http://www.4shared.com/file/68463141/b0b74268/tori_amos_-_smells_like_teen_spirit_nirvana_cover.html

3 komentarai:

Aurimas Nov rašė...

Gražus coveris. Bet Nirvana šiuo atžvilgiu yra aukščiau tos panelės nerealiu balsu. ;)

Dansu Dansu Dansu? What`s that? :)

Augustė rašė...

Hm... skmaba ir skamba dabar šita daina. Girdėjau keletą koverių šitos dainos, bet iš visų šitas 110% geriausias. :) Iš kur trauki tokias auksines dainas?

Cloud.* rašė...

Aš jokiu būdu nelyginu Nirvanos ir šios vokalistės. Tiesiog radau, įsimylėjau ir pasidalinau. :)
Dansu Dansu Dansu yra knyga. :D

Aš negirdėjau koverių, nes kažkaip vertinu originalą. Tačiau parsisiuntusi porą Tori dainų ir pamačiusi, jog ji atlieka ir Smells Like A Teen Spirit iškart spaudžiau Download. Ji nuostabi. Ir va dabar pas mane groja. :)
O iš kur traukiu... Na, šios atlikėjos nuotrauką pakišo Last.fm. Pasiskaičiau jos biografiją, susidomėjau ir pabandžiau. :)