antradienis

Oh yeah with me You'd never sleep at night. (mm)

Atradau vaistą, gydantį poną Liūdesį. Grįžusi iš stomatologės slampinėjau po namus ir niurnėjau, kaip man šalta. Tada pasidariau puodelį karštos arbatos ir peržvelgiau filmų ir koncertų įrašų sąrašą. Akys užkliuvo už vieno. Na ir paspaudžiau Play, nes keturiasdešimt šešias minutes gert arbatą ir gėrėtis vaizdu juk visada įmanoma. Ir kągi. Pažiūrėjus tą įrašą pasidarė taip gera, kad net nukrito pakilusi temperatūra. :) kitąkart jau žinosiu, kaip reikia malšint blogas nuotaikas. (sun)
Taigi, rytoj jau visa mokykla galės matyt mano darbą, kuriam sekmadienį skyriau šešias valandas. Pajauskit jėgą — šešias valandas tupėt ant žemės ir piešt iš natūros rankas, paskui su guašu mėlynai rašyt raides... Piešt saulę, toną burbuliukų aplink lapo kraštą ir vat. Kvietimas į rudens lygiadienio šventę lyg ir baigtas. Nuotraukos neturiu (shame on me), nes šiandien per dailę dar truputį dirbėjau prie rankų šešėliavimo ir gavau netyčinį dešimt už darbą ne į temą. Nice.
__
O dabar jaučiuosi lyg tas instrumenats nuotraukoje. Ir lietus... lietaus aš nebijau. Visgi muzika gali viską. Tikrai gali.

5 komentarai:

Augustė rašė...

Bet rytoj mes juk BŪTINAI pamatysim tavo darbą, Greta? Juk Taip? Tu juk nenuvilsi mūsų ir patenkinsi mūsų smalsumą? Taip? :D

Aurimas Nov rašė...

žavinga. ;)

Cloud.* rašė...

Jei ateisit į foje tai pamatysit. Bet šiaip tai ne.

Dojitoku rašė...

Oh tu... ;D Neleidi pasigrožėt savo darbais. Bjaulybė. ;DDD

Cloud.* rašė...

Neleidžiu, nes neturiu galimybės.