antradienis

Exit light, enter night.

Šiandien dangus nieko gero nežadėjo, o ir šiaip noro kur nors eit didelio nebuvo, tad nusprendžiau, kad šiandien beveik puiki diena nupiešt ką nors. Sėdėt prie nuotraukų šūsnio ir ilgai jas žiūrint ieškot tos vienintelės neteko. Iš anksto žinojau, ko noriu. Morališkai pasiruošiau dideliam darbui ir pradėjau. Kai keturių žmonių eskizai jau buvo padaryti, supratau, akd pektas netilps. Ehh, viską ištryniau ir pradėjau iš naujo. Visas darbas buvo atliktas jau po keturių valandų..

Taigi, darbas žinoma nėra tobulas. Ir vistiek Jukka nelabai tilpo. ;D Didžiausią dalį laiko užėmė drabužių spalvinimas. Damn, ir reikėjo jiem visiem juodai vilktis.? ;D Neturėdama jokios orientacijos, kur prasideda ir kokios formos tas Anette'ės švarkelis, praradusi paskutinę viltį atsekt jo ribas nuotraukoje, nupiešiau taip, kaip man atrodė, kad bus gerai. ;D Emppu šypsena irgi gavosi ne tokia, kokia turėtų būt, o ir šešėliai nuotraukoje ne tokie ryškūs, tad patamsėjimus užmečiau ten, kur man atrodė, kad tinka. Nepaisant visų blogybių ir klaidų, darbas man patinka. (sun)

7 komentarai:

Augustė rašė...

u rašiau komenarą ar ne, bet darbas tai puikus! :D Ant sienos tokį kabint...:)

ÆscÓss rašė...

Joa su rubais tikrai galejo kilt problemu :P
Siaip tai labai grazus (mm), smulkmenos nesiskaito =]

Cloud.* rašė...

Aš ir noriu jį kur nors pakabint, bet jei darysim remontą tai dar neapsimoka. ;> na, bus matyt. reiktų visus savo piešinius paviešint ant kambario sienų. ;D

Oh damn. Kažkodėl galvojau, kad susilauksiu labai didelės kritikos. Bet pasirodo ne. Malonu, dėkui. (sun)

Augustė rašė...

Gražiausiai tai man vokalistė čia žiūrisi, labai šauniai jos laimė perteikta ant popieriaus:D

Cloud.* rašė...

Jopp, jinai tokia persmelkta nuoširdumo visa. ;D

Augustė rašė...

Visi jie panašūs.:> Smagu kai žmonės tokie garsūs, bet visvien groja daugiausiai savo malonumui(kažkur girdėjau tokią mintį. gal ir iš tavęs :D )

Cloud.* rašė...

Gali būt, nors nelabai pamenu, ar kada taip sakiau. ;D