sekmadienis

\m/ Oo \m/

Vadovaujantis Komunistų partijos vaidmuo proletariato diktatūros sistemoje pasireiškia tuo, kad partija nustato ir parengia Tarybų valstybės politiką, mobilizuoja ir organizuoja darbininkų klasę ir visus darbo žmones šiai politikai įgyvendinti. Komunistų partija vadovauja ir duoda kryptį visų masinių visuomeninių organizacijų, įeinančių į proletariato diktatūros sistemą, veiklai. Ji nuolatos auklėja darbo žmones komunistinine dvasia, ugdo jų socialistinį sąmoningumą ir organizuotumą, kovoja su buržuazinėmis ir smulkiaburžuazinėmis pažiūromis, stiprina darbo bausmę. Partija skiria komunistams avangardinį vaidmenį socializmo kūrime.
Ir tokius dalykus mums kiša į galvą. Nu mirė tas Leninas ir tegul ilsisi ramybėj, tai ne. O dar klausimas po tokiu tekstu: „Kaip vertintum, jei tokių tekstų atsirastų šiuolaikiniuose istorijos vadovėliuose.?“
Tai kad jau atsirado, doh. Ir išvis, mano atsakymas būtų toks — išmesčiau vadovėlį pro langą. Kažkoks cirkas, lyg kas nors Lietuvoj būtų kitaip, nei prieš tūkstantį metų..


5 komentarai:

Anonimiškas rašė...

As labai zaviuosi tavo kuriniais. Ir is kur tiek sumanymu, minciu, kantrybes? :O Is kur semiesi ideju siam kurybiniam darbui? Tai daug uzima laiko? Beje dar norejau paklausti, ar gauni koki atlygi uz si bloga? (nes ir pats noriu toki kurti)
Issamiai, jei gali, paaiskink :*
Esi labai grazi, ar turi sirdies drauga? Labai laukiu tavo atsakymu, aciu cloud'e :@@@

Anonimiškas rašė...

As labai zaviuosi tavo kuriniais. Is kur tiek kantrybes, minciu, laiko? Labai noreciau suzinoti, ar uz si bloga gauni koki atlygi? (nes pats noriu toki kurti) Ar neatsibosta kiekviena diena rasyti dienorasti? :O
Esi labai grazi mergaite, ar turi sirdies drauga? Koks tavo amzius? beje man 19m. Is anksto dekoju uz tavo atsakymus, aciu :* su pagarba Laurysa - `Gembird`

Cloud.* rašė...

Labai malonu, kad patinka mano kūriniai ir mintys. ;> o įkvėpimas bent jau kol kas pasitraukė iš mano pasaulio, apmirė mūza mano taip sakant. ;D nors šiaip daugiausia visokių idėjų kyla iš dangaus, labai mėgstu jį stebėt. ;> muzika irgi įkvėpimo duoda. Laiko užima kaip kada, nors kadangi viską savo malonumui darau, tai atiduodu tam panašiai pusę savo laisvalaikio. Užmokestis už visą šitą dalyką man žmonių gražūs žodžiai ir komentarai. Pinigų negaunu. O jei nori tokį dalyką susikurt tai labai prašom, nes blog'as labai labai geras dalykas. Pamažu jis užvaldo Tavo protą ir mintis, o tada jau nebeišeina be jo gyvent. ;D vat. Širdies draugo nebeturiu, ir, beje, dėkoju už komplimentus. ;> (blush) na, man vasarą sueis 16 metų. senstam po truputį. ;DD jei ko nors dar nori paklaust tai rašyk per skype, cloudmaker13.

Augustė rašė...

Kietai :D
O šiap tai masčiau ir vienaip ir kitaip ir niekaip neišmasčiau komentaro tavo pranešimui. Nu blyn, užknisa tas komunizmas ir tiek.

Cloud.* rašė...

Kinijoj dabar kaip tik komunizmas viską diktuoja. \m/